-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) вантажопідіймальних кранів. Код ДК 021:2015 - 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-004451-a
Категорія - Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – 32 шт. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: на території Замовника. Джерело фінансування закупівлі – Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова(мови), якою(якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – українська мова, або інша мова при наявності належним чином завіреного перекладу на українську мову.
Завершена
56 955.00
UAH без ПДВ
Номер:
84a1a8469c914137a230cc8d6a7729cc
Внутрішній номер закупівлі:
29807384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-004451-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олійник Оксана Сергіївна 380567933546 o.olijnyk@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
56 955.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 11:54 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 11:54 - 23.07.2026 20:00
Аукціон:
з 24.07.2026 12:03
Період кваліфікації:
23.07.2026 20:00 - 29.07.2026 13:59
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 955.00 Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) вантажопідіймальних кранів. Код ДК 021:2015 - 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»