-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-003819-a
Завершена
42 164.00
UAH без ПДВ
Номер:
eca717d9463c45a0a2bf7f47bdbf2649
Внутрішній номер закупівлі:
29806754
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-003819-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321618
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, вул. Ягідна, 58
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Горячка Ігор Володимирович 380445277797 IHoriachka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
42 164.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 11:30 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 11:30 - 22.07.2026 12:00
Аукціон:
23.07.2026 11:51 - 23.07.2026 12:14
Період кваліфікації:
23.07.2026 12:14 - 24.07.2026 08:26
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 164.00 Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів