• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Жалюзі, ролети

Торги не відбулися

218 221.72 UAH без ПДВ
Номер: 9893ef520d234e0c9eeae33f271c9d42
Внутрішній номер закупівлі: 29806610
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-003685-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 218 221.72 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 11:25 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 11:25 - 22.07.2026 10:00
Аукціон: 23.07.2026 11:50 - 23.07.2026 12:13
Період кваліфікації: 23.07.2026 12:13 - 29.07.2026 11:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴218 221.72 Жалюзі, ролети