-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відеокамери
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-003516-a
Торги відмінено
180 833.33
UAH без ПДВ
Номер:
dfc477798bd5462da250b778821e37de
Внутрішній номер закупівлі:
29806454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-003516-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001510
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Фещенка-Чопівського,7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ярослав Ящук +380412472152 yyavgz@ssu.gov.ua http://www.ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 11:20 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 11:20 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 13:37
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6cba05ba7d074bbbb71b577236efd55d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Сскільки при плануванні закупівель не враховано податок на додану вартість згідно Постанови КМУ № 132 яка вступила в силу з 01.07.2026 року.
Період оскарження:
15.07.2026 11:11 - 26.07.2026 00:00
Дата опублікування:
15.07.2026 11:11
Дата виконання:
26.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴180 833.33 Відеокамери