-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:55240000-4 - Послуги центрів і будинків відпочинку (послуги з оздоровлення та відпочинку окремих категорій громадян)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-003491-a
Торги не відбулися
6 666 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
5c3c5e1b9f574f3488e54e11b88ebc55
Внутрішній номер закупівлі:
29806422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-003491-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
03194683
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Робоча,2А/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Смоквіна +380512563080 planfin_nikupszn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 12:33 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 12:33 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 12:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 666 666.67 ДК 021:2015:55240000-4 - Послуги центрів і будинків відпочинку (послуги з оздоровлення та відпочинку окремих категорій громадян)