-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютер (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-002869-a
Завершена
254 165.83
UAH без ПДВ
Номер:
4a5754fb7f29489aa2c374b955201521
Внутрішній номер закупівлі:
29805808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-002869-a
Замовник:
Акціонерне товариство «Оператор ринку»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, м. Київ, вул.Петлюри Симона, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Людмила Пасменко +380442050186 pasmenko@oree.com.ua http://www.oree.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
254 165.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 10:55 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 10:55 - 22.07.2026 10:46
Аукціон:
23.07.2026 14:41 - 23.07.2026 15:04
Період кваліфікації:
23.07.2026 15:04 - 28.07.2026 10:06
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴254 165.83 Комп’ютер (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»)