-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-002839-a
Електрична енергія (з розподілом)
Завершена
1 713 541.67
UAH без ПДВ
Номер:
5cecaf3a505645859764203a32189e0c
Внутрішній номер закупівлі:
29805777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-002839-a
Замовник:
Державна установа "Диканівська виправна колонія (№12)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564529
-
Адреса:
61030, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Лелюківська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Акімова +380983947441 dvk12buh@gmail.com http://minjust.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 713 541.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 10:53 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 10:53 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
22.07.2026 14:31 - 22.07.2026 14:54
Період кваліфікації:
22.07.2026 14:54 - 27.07.2026 11:23
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 713 541.67 Електрична енергія