-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-002719-a
Торги не відбулися
322 916.67
UAH без ПДВ
Номер:
57c5e2d1c3d44482b78c402faa18ca5e
Внутрішній номер закупівлі:
29805648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-002719-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38662200
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Бабій +380972956598 a.babii@dsns.gov.ua https://km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
322 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 10:49 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 10:49 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 13:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴322 916.67 Багатофункціональний пристрій