-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клапани зворотні міжфланцеві нержавіючі
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-002668-a
Торги не відбулися
38 761.00
UAH без ПДВ
Номер:
879ef1a24d2443d882ad09de135c7f3b
Внутрішній номер закупівлі:
29805602
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-002668-a
Замовник:
КП ВУВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24388032
-
Адреса:
39803, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Фадєєва Ольга Леонідівна 380675034104 fadieieva.helga@gmail.com http://voda.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 761.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 10:47 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 10:47 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 761.00 Клапани зворотні міжфланцеві нержавіючі