-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагороди (Медалі для забезпечення проведення фізкультурно-оздоровчого заходу «Гори Вище 2026»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-002363-a
Завершена
16 560.00
UAH без ПДВ
Номер:
56f0362c3ef3454089d68794915ffc99
Внутрішній номер закупівлі:
29805303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-002363-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18530000-3 Подарунки та нагородиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 560.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 10:35 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 10:35 - 22.07.2026 06:00
Аукціон:
23.07.2026 13:32 - 23.07.2026 14:01
Період кваліфікації:
23.07.2026 14:01 - 23.07.2026 14:53
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 560.00 ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагороди (Медалі для забезпечення проведення фізкультурно-оздоровчого заходу «Гори Вище 2026»)