-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 38550000-5 Лічильники
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-001093-a
Завершена
202 552.57
UAH без ПДВ
Номер:
c74ba5975f4745fca9cff60193972196
Внутрішній номер закупівлі:
29804022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-001093-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Іскяндарова +380675503677 iskyandarova@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
202 552.57 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 09:37 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 09:37 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 15:26
Період кваліфікації:
22.07.2026 00:00 - 23.07.2026 12:58
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴202 552.57 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 38550000-5 Лічильники