-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір офісний
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-000248-a
Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
1 164 145.50
UAH без ПДВ
Номер:
8114390b8ca944328a0979fdb89b987c
Внутрішній номер закупівлі:
29803187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-000248-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ганевич Світлана Василівна 380442385791 S.Ganevich@metro.kyiv.ua http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 164 145.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 08:35 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 08:35 - 22.07.2026 14:00
Аукціон:
23.07.2026 11:04 - 23.07.2026 11:33
Період кваліфікації:
23.07.2026 11:33 - 28.07.2026 11:23
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 164 145.50 Папір офісний