-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лавки для сидіння (ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них) ДК 021:2015 - 39113600-3 Лавки
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-011539-a
Торги не відбулися
183 333.00
UAH без ПДВ
Номер:
590245f44e364f25bc567fdfdccf2ae5
Внутрішній номер закупівлі:
29802711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-011539-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835966
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Тетяна Мананкова +380633970471 czomanankova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39113600-3 ЛавкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
183 333.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 21:09 - 30.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 21:09 - 02.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.08.2026 14:21
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Комунальний заклад культури "АРТТЕРИТОРІЯ" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "АРТТЕРИТОРІЯ" Дніпровської міської ради
UA-EDR 44286447
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴183 333.00 Лавки для сидіння (ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них) ДК 021:2015 - 39113600-3 Лавки