• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Каталізатор № 68

Завершена

115 750.00 UAH без ПДВ
Номер: 803e87bb3b7840ebb3c497995371fb95
Внутрішній номер закупівлі: 29802268
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-011085-a   
Замовник: Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик"
Контактна особа: Катерина Слободянюк +380931325063 voloshchenko_88@ukr.net http://elastik.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 115 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 17:53 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 17:53 - 21.07.2026 17:33
Аукціон: з 22.07.2026 11:57
Період кваліфікації: 21.07.2026 17:33 - 22.07.2026 18:54
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴115 750.00 Каталізатор № 68