-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту на облаштування понижених пішохідних переходів на перехресті вулиці Шахтарська – бульвар Шевченка в місті Нововолинськ Володимирського району Волинської області Код ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015:45233222-1 – Брукування та асфальтування)
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-010803-a
Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Інформація про технічні та якісні характеристики: детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інші вимоги зазначено в тендерній документації. Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами та доповненнями
Торги не відбулися
189 166.67
UAH без ПДВ
Номер:
8f6aed9a0e8c439b943af56151b8c200
Внутрішній номер закупівлі:
29801994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-010803-a
Замовник:
ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОВОЛИНСКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339331
-
Адреса:
45407, Україна, Волинська область, місто Нововолинськ Володимирський район, вулиця Лісна, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хижук Ліна +380679862961 vukg@nov-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
189 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 17:14 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 17:14 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
з 21.07.2026 13:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴189 166.67 Послуги з поточного ремонту на облаштування понижених пішохідних переходів на перехресті вулиці Шахтарська – бульвар Шевченка в місті Нововолинськ Володимирського району Волинської області Код ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015:45233222-1 – Брукування та асфальтування)