-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мобільний тренувально-оперативний комплекс (автоматизовані робочі місця) у кількості 1 комплект
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-010118-a
Завершена
416 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
84e57fc5f12e43cb9d16b2582ec76cd5
Внутрішній номер закупівлі:
29801298
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-010118-a
Замовник:
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
22994521
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Володимирська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушвид Микола Петрович +380445213289 deinega_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
416 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 16:32 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 16:32 - 21.07.2026 16:35
Аукціон:
з 22.07.2026 14:31
Період кваліфікації:
21.07.2026 16:35 - 24.07.2026 10:45
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴416 666.67 Мобільний тренувально-оперативний комплекс (автоматизовані робочі місця) у кількості 1 комплект