• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та інших територій Полтавської міської територіальної громади, а саме нанесення дорожньої розмітки

Завершена

10 882 076.67 UAH без ПДВ
Номер: fc6c9847b00a44299844853ecab50533
Внутрішній номер закупівлі: 29801006
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-009826-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
Контактна особа: Ігор Ланюк +380532561938 gorgyts190@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 10 882 076.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 16:17 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 16:17 - 21.07.2026 00:00
Аукціон: 21.07.2026 14:32 - 21.07.2026 14:55
Період кваліфікації: 21.07.2026 14:55 - 28.07.2026 09:59
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 882 076.67 Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та інших територій Полтавської міської територіальної громади, а саме нанесення дорожньої розмітки