• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування надбудов пожежних автопідіймачів

Завершена

262 700.00 UAH без ПДВ
Номер: 8438415acd4e40d6bafb8e8146c05383
Внутрішній номер закупівлі: 29800723
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-009535-a   
Замовник: 8 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександр Бойко +380984545653 o.d.boiko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 262 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 16:06 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 16:06 - 21.07.2026 08:00
Аукціон: з 22.07.2026 15:48
Період кваліфікації: 21.07.2026 08:00 - 23.07.2026 11:34
Період завантаження договору: 29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴262 700.00 Послуги з технічного обслуговування надбудов пожежних автопідіймачів