-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері металопластикові
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-008790-a
Торги не відбулися
16 064.59
UAH без ПДВ
Номер:
670ceb05b2aa43b39d08092ed365d349
Внутрішній номер закупівлі:
29799979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-008790-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Король Лілія Вікторівна 380667342450 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 064.59 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 15:41 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 15:41 - 21.07.2026 09:00
Аукціон:
з 22.07.2026 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 064.59 Двері металопластикові вхідні 2050*960 мм