• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електричні акумулятори (Батарейки, акумулятори)

Електричні акумулятори (Батарейки, акумулятори) 25 найменувань

Завершена

268 235.00 UAH без ПДВ
Номер: 0d8b39fcea3e4774806f0d4dfad64aa1
Внутрішній номер закупівлі: 29799951
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-008768-a   
Замовник: ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
Контактна особа: Носач Юлія Володимирівна 380504454739 nosachyv@tptes.centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 268 235.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 15:38 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 15:38 - 07.08.2026 09:00
Аукціон: з 10.08.2026 12:45
Період кваліфікації: 07.08.2026 09:00 - 07.08.2026 11:15
Період завантаження договору: 13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴268 235.00 Електричні акумулятори (Батарейки, акумулятори)