-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-008594-a
Торги не відбулися
118 870.00
UAH без ПДВ
Номер:
fa4d91a64eca4e9f9d9aee3f763eee2a
Внутрішній номер закупівлі:
29799774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-008594-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37978278
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Авангардна,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ватаманіца Сергій Анатолійович +380680957681 vatamanitsa19940331@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
118 870.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 15:38 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 15:38 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
з 21.07.2026 15:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴118 870.00 Встановлення гідравлічного обладнання на ТЗ