-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 22820000-4 Бланки (Бланки дипломів з додатками (22820000-4 Бланки))
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-008319-a
Завершена
73 368.05
UAH без ПДВ
Номер:
5de7f61c0029421395bddee8bd170e15
Внутрішній номер закупівлі:
29799522
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-008319-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Котиченко +380632649010 kotychenko_oleksandra@nuczu.edu.ua https://nuczu.edu.ua/ukr/
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 368.05 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 15:24 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 15:24 - 21.07.2026 08:00
Аукціон:
22.07.2026 11:33 - 22.07.2026 11:56
Період кваліфікації:
22.07.2026 11:56 - 24.07.2026 14:46
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 368.05 ДК 021:2015 22820000-4 Бланки (Бланки дипломів з додатками (22820000-4 Бланки))