-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт проїздів та тротуарів за адресою: вул. Жовтнева, 3 в с. Калинівка Броварського району Київської області. Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-006308-a
Торги не відбулися
6 588 555.00
UAH без ПДВ
Номер:
4dbb478728e642aab3e14e9e57935063
Внутрішній номер закупівлі:
29797488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-006308-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Мельниченко +380673183439 kalynivskaotg_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 588 555.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 14:11 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 14:11 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 15:05
Період кваліфікації:
28.07.2026 00:00 - 29.07.2026 15:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 588 555.00 Капітальний ремонт проїздів та тротуарів за адресою: вул. Жовтнева, 3 в с. Калинівка Броварського району Київської області. Коригування