-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція будівлі овочесховища для облаштування архіву, складських приміщень та гаражу Жмеринського міськрайонного суду за адресою: вул.Леся Курбаса,6, м.Жмеринка (Споруда подвійного призначення із захисними властивостями захисних споруд цивільного значення) (Коригування)
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-006025-a
Торги відмінено
2 411 788.80
UAH без ПДВ
Номер:
49361c397dd049fe96d324f072c283ac
Внутрішній номер закупівлі:
29797202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-006025-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26286152
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, Р. Скалецького, 17
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ходик Вікторія Вікторівна +380432524667 khodyk@vn.court.gov.ua https://vn.court.gov.ua/tu02/
Класифікатор ДК 021:2015:
45300000-0 Будівельно-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 411 788.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 14:17 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 14:17 - 27.07.2026 00:00
Аукціон:
27.07.2026 13:44 - 27.07.2026 14:07
Період кваліфікації:
27.07.2026 14:07 - 29.07.2026 11:17
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
310106bf1edc44069ecd38bba530911f
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Враховуючи підпункт 2 пункту 50 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), Положення про уповноважену особу (осіб) Територіального управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області, що затверджене наказом начальника територіального управління від 23 квітня 2020 року № 36, в процедурі відкритих торгів з особливостями за предметом ДК 021:2015 - 45300000-0 Будівельно-монтажні роботи (Реконструкція будівлі овочесховища для облаштування архіву, складських приміщень та гаражу Жмеринського міськрайонного суду за адресою: вул.Леся Курбаса,6, м.Жмеринка (Споруда подвійного призначення із захисними властивостями захисних споруд цивільного значення) (Коригування)) «UA-2026-07-13-006025-a» під час розрахунку очікуваної вартості було допущено помилку.
Зважаючи на вищевказане, відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей, Замовник має право відмінити тендер у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
ВИРІШЕНО:
Відмінити торги відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей.
Період оскарження:
11.08.2026 10:53 - 22.08.2026 00:00
Дата опублікування:
11.08.2026 10:53
Дата виконання:
22.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 411 788.80 Реконструкція будівлі овочесховища для облаштування архіву, складських приміщень та гаражу Жмеринського міськрайонного суду за адресою: вул.Леся Курбаса,6, м.Жмеринка (Споруда подвійного призначення із захисними властивостями захисних споруд цивільного значення) (Коригування)