-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція резервного водоводу та камери водолічильника районної котельні №5 АТ «Криворізька теплоцентраль» від магістрального трубопроводу КП «Кривбасводоканал» за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг вул.***
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-005784-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 25 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 25 днів назад
5 452 480.49
UAH без ПДВ
Номер:
4ee310896c5341d499e238211f71afa5
Внутрішній номер закупівлі:
29796960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-005784-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Хмара +380564990176 khmara@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 452 480.49 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 13:47 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 13:47 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 14:03
Період кваліфікації:
28.07.2026 00:00 - 06.08.2026 08:46
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 452 480.49 Реконструкція резервного водоводу та камери водолічильника районної котельні №5 АТ «Криворізька теплоцентраль» від магістрального трубопроводу КП «Кривбасводоканал» за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг вул.***