-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Затискачі та скоби
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-005684-a
Затискачі та скоби
Завершена
3 486 849.25
UAH без ПДВ
Номер:
08de14f4d8124f05bc941dbeb58f3254
Внутрішній номер закупівлі:
29796859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-005684-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Круть Євген Олегович 380567930542 E.Krut@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 486 849.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 13:41 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 13:41 - 21.07.2026 09:00
Аукціон:
з 22.07.2026 12:57
Період кваліфікації:
21.07.2026 09:00 - 27.07.2026 09:40
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 486 849.25 Лот 1 - Елементи електричних схем