-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експрес -тести
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-005519-a
Завершена
705 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1ca07ac7141a4e6ab88ecf7f0d2f03e5
Внутрішній номер закупівлі:
29796711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-005519-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА РЕГІОНАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ САМАРІВСЬКОГО РАЙОНУ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
26137707
-
Адреса:
51208, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Гетьманська, 238
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Засядьвовк +380974812478 ncrlplan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
705 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 13:33 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 13:33 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 12:09
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 27.07.2026 08:54
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴705 000.00 Експрес -тести