-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: вул. Незалежної України, буд. 20 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-005137-a
Завершена
236 776.04
UAH без ПДВ
Номер:
c8cc3c4f0dc34041b370c7d8da586cca
Внутрішній номер закупівлі:
29796316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-005137-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22144952
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Фанатська, буд. 23-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Бречко +380612280930 zrs.brechko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
236 776.04 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 13:25 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 13:25 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
з 21.07.2026 13:17
Період кваліфікації:
21.07.2026 00:00 - 22.07.2026 11:50
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴236 776.04 «Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: вул. Незалежної України, буд. 20 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]