-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту насосно-силового обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-005076-a
Завершена
790 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
52f1a9fa6c104d20bb89e4094628e13f
Внутрішній номер закупівлі:
29796253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-005076-a
Замовник:
Дніпропетровська регіональна філія державної установи «Українські гідромеліоративні системи»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45087469
-
Адреса:
49049, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пров. Добровольців, буд. 15.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яіцька Олександра Олександрівна 380506753753 proc.dugms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
790 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 13:06 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 13:06 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
з 21.07.2026 11:34
Період кваліфікації:
21.07.2026 00:00 - 22.07.2026 15:11
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴790 000.00 Послуги з поточного ремонту насосно-силового обладнання