• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021-2015: 09110000-3 — Тверде паливо «Вугілля кам'яне ДГ (50-100),

Завершена

125 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 452cf70a4ea341e9bcaf6c3ced72e50f
Внутрішній номер закупівлі: 29796020
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-004838-a   
Замовник: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Контактна особа: Наталія Антонюк +380936334911 natasha080389@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 12:50 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 12:50 - 21.07.2026 12:00
Аукціон: з 22.07.2026 13:29
Період кваліфікації: 21.07.2026 12:00 - 21.07.2026 13:25
Період завантаження договору: 27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴125 000.00 Код ДК 021-2015: 09110000-3 — Тверде паливо «Вугілля кам'яне ДГ (50-100),