-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Капітальний ремонт вул. Юрія Кондратюка в м. Дніпрі»
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-004398-a
Завершена
24 271 270.00
UAH без ПДВ
Номер:
b2e747ab06ff40638a4cc0efce125c73
Внутрішній номер закупівлі:
29795578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-004398-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44053418
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Троїцька, 21 а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Світлична +380567294048 up157dkb@i.ua https://dniprorada.gov.ua/uk/page/departament-kapitalnogo-budivnictva-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
24 271 270.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 12:22 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 12:22 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 11:53
Період кваліфікації:
28.07.2026 00:00 - 30.07.2026 11:51
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 271 270.00 «Капітальний ремонт вул. Юрія Кондратюка в м. Дніпрі»