-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2019-01-23-003835-b
Овочі, фрукти та горіхи ДК 021-2015 - : 03220000-9 (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки відкритого ґрунту, огірки закритого ґрунту, кабачки, перець, капуста качанна, капуста рання закритого ґрунту ,капуста рання, баклажани)
Торги не відбулися
743 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 718.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 718.00 UAH
Номер:
fe74455eea3f4b638f63fac6a115f48f
Внутрішній номер закупівлі:
2979557
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-23-003835-b
Замовник:
Відділ освіти Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142833
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Таміла Квачко +380627728180 hozgoroo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
743 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 718.00 UAH
Період уточнення:
23.01.2019 18:34 - 29.01.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2019 18:34 - 08.02.2019 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк
Кількість
9100 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Морква
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Цибуля (ріпчаста)
Кількість
11600 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Огірок (свіжий) відкритого ґрунту
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Огірок (свіжий закритого ґрунту)
Кількість
704 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Кабачок (свіжий)
Кількість
800 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Капуста качанна
Кількість
18000 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Капуста ( рання закритого ґрунту)
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Капуста (свіжа рання)
Кількість
600 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Помідори (свіжі)
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Баклажани (свіжі)
Кількість
600 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019
Перець (свіжий)
Кількість
500 кілограм
Період постачання
25.02.2019 - 31.12.2019