• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована

Торги не відбулися

83 420.00 UAH без ПДВ
Номер: 52b351b0c7b949e2bab9b643cb13e148
Внутрішній номер закупівлі: 29795018
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-003840-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 83 420.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 11:51 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 11:51 - 21.07.2026 10:00
Аукціон: з 22.07.2026 11:08
Період кваліфікації: 21.07.2026 10:00 - 27.07.2026 16:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴83 420.00 Дріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована