-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пояс запобіжний безлямковий з стропом із сталевого тросу
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-003712-a
код за ДК 021:2015 – 39520000-3 Готові текстильні вироби
Завершена
87 120.00
UAH без ПДВ
Номер:
2d5f44606c0e433a8cb4061056cc7ede
Внутрішній номер закупівлі:
29794892
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-003712-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Вигівський 380443096911 vegovskij@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
87 120.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 11:46 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 11:46 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
21.07.2026 12:27 - 21.07.2026 12:56
Період кваліфікації:
21.07.2026 12:56 - 28.07.2026 08:47
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴87 120.00 Пояс запобіжний безлямковий з стропом із сталевого тросу