-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підлогове покриття
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-003553-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації
Завершена
78 616.00
UAH без ПДВ
Номер:
bd85eb7469e045f49cf23048c531d02d
Внутрішній номер закупівлі:
29794743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-003553-a
Замовник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Копченко +380669250167 mppd@dduvs.edu.ua http://dduvs.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
78 616.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 12:29 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 12:29 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
21.07.2026 13:40 - 21.07.2026 14:09
Період кваліфікації:
21.07.2026 14:09 - 28.07.2026 16:38
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 616.00 Підлогове покриття