-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33120000-7-Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Кабель пацієнта на 10 відведень для діагностичного автоматизованого комплексу «Кардіо+» (НК 024:2023: 47487 - Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування; НК 031:2024: Z12050380 ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ – АПАРАТНІ АКСЕСУАРИ))
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-003382-a
Торги не відбулися
3 920.00
UAH без ПДВ
Номер:
7aee3fc9030240d1b28b9e4ab36cf70d
Внутрішній номер закупівлі:
29794553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-003382-a
Замовник:
Львівський військово-медичний клінічний центр (клінічний госпіталь) Державної прикордонної служби України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321771
-
Адреса:
79014, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛИЧАКІВСЬКА, будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Біла Тетяна Ігорівна 380954944392 TBila@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 920.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 11:32 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 11:32 - 21.07.2026 10:00
Аукціон:
з 22.07.2026 11:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 920.00 ДК 021:2015: 33120000-7-Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Кабель пацієнта на 10 відведень для діагностичного автоматизованого комплексу «Кардіо+» (НК 024:2023: 47487 - Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування; НК 031:2024: Z12050380 ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ – АПАРАТНІ АКСЕСУАРИ))