-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту в Комунальному закладі "Малинівський опорний ліцей № 1" Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт Малинівка, вул. Михайлівська, 71
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-003304-a
Завершена
13 952 557.00
UAH без ПДВ
Номер:
1ab45c9ff1274f77a0a1270fa88d8428
Внутрішній номер закупівлі:
29794465
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-003304-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014080
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, МАЙДАН СВОБОДИ, будинок 5, ДЕРЖПРОМ, 4 ПІД'ЇЗД, кімната 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тараненко Оксана Сергіївна 380931066609 taranenko@kharkivoda.gov.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
13 952 557.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 11:29 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 11:29 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 15:03
Період кваліфікації:
28.07.2026 00:00 - 29.07.2026 15:29
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 952 557.00 Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту в Комунальному закладі "Малинівський опорний ліцей № 1" Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт Малинівка, вул. Михайлівська, 71