• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Прес ручний гідравлічний, ключі, набір свердел

Завершена

411 263.75 UAH без ПДВ
Номер: 39f5dde6097c4416be8e9a03a4916438
Внутрішній номер закупівлі: 29794348
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-003182-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 411 263.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 11:24 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 11:24 - 21.07.2026 10:00
Аукціон: з 22.07.2026 12:21
Період кваліфікації: 21.07.2026 10:00 - 28.07.2026 14:15
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴411 263.75 Прес ручний гідравлічний, ключі, набір свердел