-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прожектори
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-002602-a
Завершена
20 283.33
UAH без ПДВ
Номер:
64577687f44248aeaf594e9009a7ed97
Внутрішній номер закупівлі:
29793763
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-002602-a
Замовник:
Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562915
-
Адреса:
50041, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул. Шиферна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Фелдеши +380686440453 kvk80.feldesh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 283.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 14:04 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 14:04 - 21.07.2026 10:00
Аукціон:
22.07.2026 12:44 - 22.07.2026 13:19
Період кваліфікації:
22.07.2026 13:19 - 24.07.2026 08:54
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 283.33 Прожектори