-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень каб. № 109, 110, 111, 112, 113 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних та дверних конструкцій за адресою : м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-002158-a
Місце надання послуг: за адресою визначеною замовником - 79008, Україна, Львівська обл., м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1; Кількість – 1 послуга, згідно обсягів ТС
Торги не відбулися
2 691 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
906f5b1d976347a996c72899c738aaf8
Внутрішній номер закупівлі:
29793320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-002158-a
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, Пл. Андрія Парубія , будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 691 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 10:58 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 10:58 - 21.07.2026 01:00
Аукціон:
з 22.07.2026 12:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 691 666.67 Поточний ремонт приміщень каб. № 109, 110, 111, 112, 113 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних та дверних конструкцій за адресою : м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1