• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Монітор пацієнта. НК 024:2023 33586 «Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта». НК 031:2024 Z12030202 МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015 33195100-4 «Монітори»)

Завершена

700 934.58 UAH без ПДВ
Номер: 4b9c6e2d683a4f628e872cff81ea37d4
Внутрішній номер закупівлі: 29793281
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-002115-a   
Замовник: Комунальне некомерційне товариство "Регіональний медичний центр родинного здоров'я" Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Ольга Готвянська +380567136316 dan852009@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 700 934.58 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 10:42 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 10:42 - 21.07.2026 23:00
Аукціон: з 22.07.2026 14:18
Період кваліфікації: 21.07.2026 23:00 - 23.07.2026 15:43
Період завантаження договору: 29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴700 934.58 Монітор пацієнта. НК 024:2023 33586 «Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта». НК 031:2024 Z12030202 МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015 33195100-4 «Монітори»)