• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (код 44160000-9 за ДК 021:2015) (рукави напірно-всмоктувальні в асортименті)

Завершена

240 227.40 UAH без ПДВ
Номер: c7ca6e302c054c3a9c8e83137eb43793
Внутрішній номер закупівлі: 29792775
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-001609-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
Контактна особа: Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 240 227.40 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 10:56 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 10:56 - 22.07.2026 14:00
Аукціон: 23.07.2026 12:48 - 23.07.2026 13:11
Період кваліфікації: 23.07.2026 13:11 - 04.08.2026 16:06
Період завантаження договору: 10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴240 227.40 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (код 44160000-9 за ДК 021:2015) (рукави напірно-всмоктувальні в асортименті)