-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Халат бавовняний темно - синій
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-001504-a
Халат бавовняний темно - синій
Торги не відбулися
37 820.00
UAH без ПДВ
Номер:
b609cf3ff39f4921a989cbe5fb401ea2
Внутрішній номер закупівлі:
29792662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-001504-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Губаренко Вікторія 380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 820.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 10:13 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 10:13 - 21.07.2026 12:00
Аукціон:
з 22.07.2026 15:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 820.00 Лот 1 - Спеціальний робочий одяг