-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви: Набір реагентів для генетичної характеризації спадкових серцево-судинних захворювань методом NGS з аналізом даних у програмному забезпеченні — Секвенування нуклеїнових кислот, набір реагентів IVD (діагностика in vitro ) Набір адаптерів — Набір для створення "бібліотеки" нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro )); або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-07-12-000138-a
Завершена
165 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a505ac207c174f39a37950c579314a8b
Внутрішній номер закупівлі:
29790904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-12-000138-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ТЕРАПІЇ ІМЕНІ Л.Т. МАЛОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04528465
-
Адреса:
61039, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Любові Малої, будинок 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павло Зелінський +380967332440 mrpololol@ukr.net http://therapy.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.07.2026 14:03 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2026 14:03 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 15:22
Період кваліфікації:
20.07.2026 00:00 - 21.07.2026 23:36
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 000.00 ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви: Набір реагентів для генетичної характеризації спадкових серцево-судинних захворювань методом NGS з аналізом даних у програмному забезпеченні — Секвенування нуклеїнових кислот, набір реагентів IVD (діагностика in vitro ) Набір адаптерів — Набір для створення "бібліотеки" нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro )); або еквівалент