-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реагенти для напівавтоматичного коагулометра ECL 412
Тендер Prozorro UA-2026-07-11-000689-a
Відкриті торги з особливостями
Завершена
47 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
54027812eccb477f8f610a7e731b551f
Внутрішній номер закупівлі:
29790770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-11-000689-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004120
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, вул.Забалківська(Комарова),буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Агаркова Людмила Михайлівна +380958732260 tropinka2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
47 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.07.2026 23:50 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2026 23:50 - 27.07.2026 12:00
Аукціон:
з 28.07.2026 15:26
Період кваліфікації:
27.07.2026 12:00 - 31.07.2026 12:58
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 650.00 Реагенти для напівавтоматичного коагулометра ECL 412