-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Трамвайні запасні частини
Тендер Prozorro UA-2026-07-11-000207-a
Торги не відбулися
237 222.13
UAH без ПДВ
Номер:
aeb98c02edff4cb5b8ae585485db9e72
Внутрішній номер закупівлі:
29790377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-11-000207-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грибовська Наталія 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
237 222.13 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.07.2026 10:46 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2026 10:46 - 20.07.2026 12:00
Аукціон:
з 21.07.2026 12:48
Період кваліфікації:
20.07.2026 12:00 - 31.07.2026 13:19
Тендерна документація
- Лот №1 ₴154 266.67 Ключ колодкового гальма, цапфа гальмівної колодки
- Лот №2 ₴7 394.83 Кільця ущільнюючі
- Лот №3 ₴75 560.63 Фартухи