-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
41110000-3 Питна вода Питна вода бутильована для ПС 330 кВ «Ніжинська» Північного ТУОМ
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-011111-a
Інформація, що вимагається пунктами 8, 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації
Торги не відбулися
14 280.00
UAH без ПДВ
Номер:
68303dcf546a4858bc979f16594d5aa9
Внутрішній номер закупівлі:
29789861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-011111-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мірошниченко Ольга Валентинівн 380612583549 MIROSHNICHENKO.OV@UA.ENERGY https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 280.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 19:25 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 19:25 - 20.07.2026 12:00
Аукціон:
з 21.07.2026 11:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 280.00 41110000-3 Питна вода Питна вода бутильована для ПС 330 кВ «Ніжинська» Північного ТУОМ