-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь - Послуги з поточного ремонту тротуару по вул. Севери - вул. Снопківської, 41 у м. Львові
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-011087-a
ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь - Послуги з поточного ремонту тротуару по вул. Севери - вул. Снопківської, 41 у м. Львові - відповідно до тендерної документації
Завершена
1 458 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
9beefc88c4fe4d54ba4d5f0e533b6406
Внутрішній номер закупівлі:
29789839
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-011087-a
Замовник:
Галицька районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20847537
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Ф. Ліста, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кушляк Данило Володимирович 380322546624 kushlyak89@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 458 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 19:14 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 19:14 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 15:02
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 28.07.2026 09:10
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 458 333.33 ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь - Послуги з поточного ремонту тротуару по вул. Севери - вул. Снопківської, 41 у м. Львові