-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Робоча станція; Зчитувач
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-011034-a
Завершена
784 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6aab3ef6a6c340979da1069cd454934c
Внутрішній номер закупівлі:
29789785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-011034-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
81150, Україна, Львівська область, Львівський район, село Виннички, вулиця Медична, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Юрій Андрійович 380322368989 lrfpkldc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
784 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 18:49 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 18:49 - 20.07.2026 09:00
Аукціон:
з 21.07.2026 13:32
Період кваліфікації:
20.07.2026 09:00 - 20.07.2026 11:40
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴784 000.00 Робоча станція; Зчитувач