-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з регламентного технічного обслуговування 5 транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-011015-a
Завершена
86 264.07
UAH без ПДВ
Номер:
a02ce20d319146a89c3db814aebdce53
Внутрішній номер закупівлі:
29789766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-011015-a
Замовник:
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44168316
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліпінський Богдан +380957095194 b.lipinskyi@esbu.gov.ua https://esbu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
86 264.07 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 18:37 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 18:37 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:47
Період кваліфікації:
20.07.2026 00:00 - 28.07.2026 17:47
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴19 314.49 Послуги з регламентного технічного обслуговування транспортного засобу
- Лот №2 ₴20 764.52 Послуги з регламентного технічного обслуговування транспортного засобу
- Лот №3 ₴13 165.25 Послуги з регламентного технічного обслуговування транспортного засобу
- Лот №4 ₴20 452.83 Послуги з регламентного технічного обслуговування транспортного засобу
- Лот №5 ₴12 566.98 Послуги з регламентного технічного обслуговування транспортного засобу